MCM Cartravels jest firmą, która istnieje od 1997 roku. Reprezentuje branżę motoryzacyjną, prowadzącą działalność produkcyjno-handlową w skali całego kraju. Od wielu lat staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, do których w głównej mierze należą narciarze, rowerzyści, miłośnicy sportów wodnych, turyści. Słuchając ich cennych uwag, poszukujemy coraz to lepszych, nowoczesnych rozwiązań. Cieszymy się opinią renomowanego dostawcy wysokiej jakości produktów i usług dopasowanych do potrzeb osób aktywnie spędzających czas. Oferujemy wiele rozwiązań pozwalających komfortowo podróżować samochodem.
W 2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z renomowaną niemiecką firmą Croozer. W ramach współpracy zostaliśmy jedynym dystrybutorem produktów tej marki w Polsce. Dzięki temu dostarczamy Polakom aktywnie spędzającym czas wysokiej jakości przyczepki rowerowe dla dzieci, zwierząt oraz przyczepki towarowe.
Giant Oporów to projekt, który powstał w 2015 roku. Wychodząc naprzeciw rowerzystom stworzyliśmy we Wrocławiu największy salon rowerowy typu Giant Store w Polsce! 

 
Nasze doświadczenie podparte jest wieloletnią współpracą z europejskimi firmami będącymi liderami w swojej branży jak m.in. Thule, Croozer, Giant, Westfalia, Mont Blanc, PackLine, Hakr, Uebler, Peruzzo, Menabo, Cam, Schonek, ZPV, Rigum, ...


Dążymy, aby naszą działalność charakteryzowały profesjonalizm w połączeniu z bezkompromisową uczciwością i konsekwencją we wszystkim co robimy. Wybierając produkt z naszej oferty otrzymacie Państwo gwarancje jego najwyższej jakości, profesjonalne doradztwo oraz pełne zadowolenie.

Dziękujemy za okazane zaufanie!