• wysyłka

    wysyłka
  • -10%

Giant Revolt Advanced Pro 1 L (2021)

GI-2102013107

Performance - Gravel 

Giant Oporów 
- Odbiór osobisty - Mokronoska 4 Wrocław 
- Dostarczamy pod drzwi na terenie Wrocławia i okolic

22 999,00 zł
20 699,10 zł Zniżka 10%
Brutto Dostawa 24H
Ilość
Kup teraz! Odbierz za 1 godzinę!

  Polityka bezpieczeństwa

Certyfikat SSL i szyfrowane połączenie

  Wiele metod dostawy

Dostawa nawet na następny dzień

  Możliwość zwrotu

Zwrot do 14 dni od daty zakupu

Opis

loga_giant_liv.png

REVOLT ADVANCED PRO 1 L (2021)

CELE NA SZUTRZE SĄ RÓŻNE, ALE NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY ZALEŻY CI NA PEŁNEJ PRĘDKOŚCI, CZY PŁYNNEJ KONTROLI, TEN SPRZĘT MOŻE TO WSZYSTKO. LEKKI I NIEZWYKLE WYDAJNY NA DROGACH, ŻWIRZE ORAZ NIEUTWARDZONYM TERENIE, ZOSTAŁ ZBUDOWANY Z MYŚLĄ O WYTRZYMAŁOŚCI I PEWNOŚCI PROWADZENIA, DZIĘKI CZEMU MOŻESZ ZALICZAĆ CODZIENNE PRZEJAŻDŻKI I WIELKIE WEEKENDOWE PRZYGODY.

Zaprojektowany na podstawie lekkiej ramy kompozytowej Advanced z geometrią na szutry, aby można było ruszać w długie, trudne trasy, mając większą kontrolę i mniej się męcząc. Kompozytowy widelec wygładza wyboje, a sztyca D-Fuse i kierownica Contact XR D-Fuse tłumią wstrząsy i drgania. Rama pozwala na zastosowanie hamulców tarczowych i ma prześwit na większe opony do 45c, więc można po prostu płynąć nad dziurami i nierównościami. Jeśli dodać do tego przemyślne elementy ramy, takie jak osłona rury dolnej X-Defender i system Smart Mount System do bagażnika i błotnika, to otrzymamy wszystko, czego potrzeba, by ruszać na szutrowe przygody.

GŁÓWNE KORZYŚCI

Wszechstronna geometria na szuter

Geometria do jazdy po szutrze zapewnia pozycję endurance i krótsze tylne widełki. Rezultat to precyzyjne prowadzenie, zwrotność i kontrola we wszystkich sytuacjach, od wspinaczek na pedałach po zjazdy wyboistymi gruntowymi drogami.

Precyzyjna amortyzacja

Nowa, innowacyjna kierownica Contact SLR D-Fuse oraz sztyca D-Fuse działają jako system, pochłaniając wstrząsy bez kompromisów w kwestii sztywności niezbędnej do agresywnej jazdy szosowej. Większy prześwit ramy na opony 45c o dużej objętości, pozwalające wygładzać nierówne drogi czy trasy szutrowe albo gruntowe.

Wszechstronna wydajność

Rama z kompozytów Advanced pozwala maksymalnie wykorzystać siłę pedałowania przy zachowaniu wszechstronności, dzięki czemu Revolt Advanced zapewnia płynną, szybką jazdę na zróżnicowanych nawierzchniach.


Więcej informacji:

Szczegóły produktu
GI-2102013107
4 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: GI-2102107115

Marka: Giant

Giant Roam 4 (2021)

Sport - Cross Giant Oporów - Odbiór osobisty - Mokronoska 4 Wrocław - Dostarczamy pod drzwi na terenie Wrocławia i okolic

Cena 3 149,00 zł
Więcej
Kup teraz! Odbierz za 1 godzinę!

Indeks: GI-2102104117

Marka: Giant

Giant Roam 2 L (2021)

Sport - Cross Giant Oporów - Odbiór osobisty - Mokronoska 4 Wrocław - Dostarczamy pod drzwi na terenie Wrocławia i okolic

Cena 3 299,00 zł
Więcej
Kup teraz! Odbierz za 1 godzinę!