• wysyłka

    wysyłka
  • -10%

Giant Fathom E+ 1 PRO 29 L (2020)

GI-2003303106

E-bike - XC 

Giant Oporów 
- Odbiór osobisty - Mokronoska 4 Wrocław 
- Dostarczamy pod drzwi na terenie Wrocławia i okolic

14 499,00 zł
13 049,10 zł Zniżka 10%
Brutto Dostawa 24H
Ilość
Gotowy do jazdy!

  Polityka bezpieczeństwa

Certyfikat SSL i szyfrowane połączenie

  Wiele metod dostawy

Dostawa nawet na następny dzień

  Możliwość zwrotu

Zwrot do 14 dni od daty zakupu

Opis

giant_logo.png 

Giant Fathom E+ 1 PRO 29 (2020) - rozmiar L


JEDŹ PO WYBOISTYCH DROGACH, ŚCIEŻKACH CZY SINGLETRACKACH Z MOCĄ I KONTROLĄ. NOWY TERENOWY ROWER ELEKTRYCZNY POMOŻE POKONAĆ WZNIESIENIA I TRUDNY TEREN W ZUPEŁNIE NOWY SPOSÓB.

Nowy model Fathom E+ Pro skonstruowano, bazując na aluminiowej ramie ALUXX SL z trailową geometrią. Ma on akumulator EnergyPak 500 Wh, który mieści się w rurze dolnej, oraz przyciski sterowania RideControl ONE na kierownicy. Opływowy kształt i płynna jazda. Przeznaczony do jazdy po zróżnicowanym terenie, od łagodnego cross-country po trudniejsze, techniczne szlaki, zapewnia prowadzenie z reakcją typową dla hardtaila. Silnik SyncDrive Pro zapewnia regulowany współczynnik wspomagania 360%, który możesz ustawić według swoich preferencji. Ramę zaprojektowano do współpracy z widelcem amortyzowanym ze skokiem 120 mm.

GŁÓWNE KORZYŚCI

Zintegrowana konstrukcja

Akumulator EnergyPak 500 Wh mieści się w rurze dolnej, a przyciski sterowania RideControl ONE na kierownicy łączą się z aplikacją E-bike zapewniającą wiele przydatnych funkcji.

Pełna kontrola

Silnik SyncDrive Pro zapewnia regulowany współczynnik wspomagania 360%, który pozwala skonfigurować rower elektryczny według swoich preferencji.

Prowadzenie typowe dla hardtaila

Aluminiowa rama została zaprojektowana do widelca amortyzowanego ze skokiem 120 mm, co zapewnia płynną kontrolę w terenie.

ZASIĘG

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Więcej informacji

Szczegóły produktu
GI-2003303106
5 innych produktów w tej samej kategorii: