Thule

 • Darmowa wysyłka
cartravels warszawa

eRaty Santander Consumer Bank

Thule
Oferta samochodowych autoboxów renomowanej i znanej na świecie szwedzkiej marki Thule. Boxy dachowe Thule zostały zaprojektowane tak aby zapewnić odpowiednia aerodynamikę i dobre dopasowanie do dachu samochodu. W lepszych modelach umożliwione jest wygodne otwarcie boxu ponieważ dokonać można tego z obydwu stron dzięki wygodnym uchwytom. Produkty...
Oferta samochodowych autoboxów renomowanej i znanej na świecie szwedzkiej marki Thule. Boxy dachowe Thule zostały zaprojektowane tak aby zapewnić odpowiednia aerodynamikę i dobre dopasowanie do dachu samochodu. W lepszych modelach umożliwione jest wygodne otwarcie boxu ponieważ dokonać można tego z obydwu stron dzięki wygodnym uchwytom. Produkty Thule zbierają pochlebne opinie i zapewniają także odpowiednie bezpieczeństwo przewożonego ładunku, ponieważ system zamykający posiada optymalna liczbę wytrzymałych rygli.
Więcej

Thule  Jest 29 produktów.

Podkategorie

 • EXCELLENCE
  Ekskluzywny box dachowy łączący swoim kształtem pojemność oraz aerodynamikę. Dodatkowo wyposażony jest w zintegrowaną siatkę dociskającą bagaż do dna, lampkę oświetlającą wnętrze boxu, pokrowiec do przechowywania oraz element zabezpieczający przed zniszczenie przedniej części boxu podczas stłuczki.
 • DYNAMIC

  Najcichszy box dachowy na rynku. Zaprojektowany z naciskiem na aerodynamikę box Thule Dynamic wyróżnia się opływowym kształtem oraz smukłą sylwetką. Sportowy charakter, dyfuzor oraz lekko pochylony przód sprawia, że Dynamic doskonale dopasowuje się do krzywizny dachu.

 • FLOW
  Najniższy box w ofercie Thule. Wysokość jednie 31 cm sprawia że Thule Flow jest idealnym kuferm do przewożenie nart i desek. Jego długość oraz szerokość połączona z charakterystycznym design, doskonale komponuje się z dużymi autami typu SUV takimi jak Volvo XC 90, Mitsubishi Outlander, Jeep Grand Wagoneer, Land Rover Discovery itp.
 • MOTION XT
  Najnowszy box w ofercie Thule. Elegancki oraz przestronny, dostępny w czterech wersjach wymiarowych. Całkowicie nowy design odbiega od poprzednich modeli, dzięki czemu wprowadza powiew świeżości na rynku bagażników. Motion XT wyposażony jest w całkowicie nowy system zamykania SlideLock, który informuje o prawidłowym zamknięciu boxu.
 • MOTION
  MOTION
 • TOURING
  Thule Touring. Funkcjonalny box dachowy na każdą okazję.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów