Thule

 • Darmowa wysyłka
cartravels warszawa

eRaty Santander Consumer Bank

Thule

Oferta samochodowych autoboxów renomowanej i znanej na świecie szwedzkiej marki Thule. Boxy dachowe Thule zostały zaprojektowane tak aby zapewnić odpowiednia aerodynamikę i dobre dopasowanie do dachu samochodu. W lepszych modelach umożliwione jest wygodne otwarcie boxu ponieważ dokonać można tego z obydwu stron dzięki wygodnym uchwytom. Produkty...
Oferta samochodowych autoboxów renomowanej i znanej na świecie szwedzkiej marki Thule. Boxy dachowe Thule zostały zaprojektowane tak aby zapewnić odpowiednia aerodynamikę i dobre dopasowanie do dachu samochodu. W lepszych modelach umożliwione jest wygodne otwarcie boxu ponieważ dokonać można tego z obydwu stron dzięki wygodnym uchwytom. Produkty Thule zbierają pochlebne opinie i zapewniają także odpowiednie bezpieczeństwo przewożonego ładunku, ponieważ system zamykający posiada optymalna liczbę wytrzymałych rygli.
Więcej

Thule  Jest 32 produktów.

Podkategorie

 • Vector
  Ekskluzywny box dachowy łączący estetykę wykonania oraz aerodynamikę. Nowy system zawiasów, podłoga wyściełana miękkim wygłuszającym materiałem, wewnętrza strona boxa w białej barwie rozjaśnia środek boxa.

  PROMOCJA!

  Regulamin promocji „Do każdego boksa Thule Vector plecak turystyczny Thule gratis”

  1. Organizatorem akcji poromocyjnej jest salon MCM Car Travels we Wrocławiu przy ulicy Mokronoskiej 4.

  2. Promocja obwiązuje w salonie we Wrocławiu przy ulicy Mokronoskiej 4 oraz na stronie internetowej www.cartravels.pl

  3. Promocja obowiązuje do 11.10.2019 (włącznie) lub do wyczerpania zapasów.

  4. W akcji promocyjnej mogą brać udział wszyscy klienci detaliczni.

  5. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup boksa z serii Thule Vector w rekomendowanej cenie detalicznej podanej przez producenta.

  6. Do każdego boksa Thule Vector kupionego w salonie MCM Car Travels we Wrocławiu lub przez stronę internetową www.cartravels.pl w rekomendowanej cenie detalicznej w okresie objętym promocją klient otrzyma turystyczny plecak Thule.

  7. Wyboru plecaka dokonuje obsługa sklepu MCM Car Travels.

  8. Plecak jest wraz z boksem odbierany przez klienta lub wysyłany przez organizatora w jednej dostawie.

 • EXCELLENCE
  Ekskluzywny box dachowy łączący swoim kształtem pojemność oraz aerodynamikę. Dodatkowo wyposażony jest w zintegrowaną siatkę dociskającą bagaż do dna, lampkę oświetlającą wnętrze boxu, pokrowiec do przechowywania oraz element zabezpieczający przed zniszczenie przedniej części boxu podczas stłuczki.
 • DYNAMIC

  Najcichszy box dachowy na rynku. Zaprojektowany z naciskiem na aerodynamikę box Thule Dynamic wyróżnia się opływowym kształtem oraz smukłą sylwetką. Sportowy charakter, dyfuzor oraz lekko pochylony przód sprawia, że Dynamic doskonale dopasowuje się do krzywizny dachu.

 • MOTION XT
  Najnowszy box w ofercie Thule. Elegancki oraz przestronny, dostępny w czterech wersjach wymiarowych. Całkowicie nowy design odbiega od poprzednich modeli, dzięki czemu wprowadza powiew świeżości na rynku bagażników. Motion XT wyposażony jest w całkowicie nowy system zamykania SlideLock, który informuje o prawidłowym zamknięciu boxu.
 • Force XT
  Uniwersalny kufer dachowy sprawdzi się w codziennym użyciu.
 • TOURING / PACIFIC
  Thule Touring/Pacific. Funkcjonalny box dachowy na każdą okazję.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów