Bagażniki samochodowe

 • Darmowa wysyłka
cartravels warszawa

eRaty Santander Consumer Bank

Bagażniki samochodowe

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg nowoczesnych rozwiązań pozwalających na przewożenie różnego ładunku na samochodzie. Posiadamy bagażniki bazowe, platformy bagażowe oraz cały asortyment taśm oraz siatek montażowych.

Bagażniki samochodowe  Jest 172 produktów.

Podkategorie

 • BAGAŻNIKI DACHOWE
  Bezpieczny transport bagażu na samochodzie wymaga odpowiedniego i dobrze dobranego bagażnika. Z pewnością umożliwią to oferowane przez nas rozwiązania do przewozu bagażu na dachu, haku holowniczym lub na tylnej klapie bagażnika. Dzięki tak bogatej ofercie, spakowanie potrzebnych rzeczy będzie możliwe praktycznie do każdego typu samochodu. Bagażniki dachowe Thule posiadają nowoczesne wzornictwo ale przede wszystkim należytą wytrzymałość potwierdzoną testami podczas transportu. W celu bezpośredniego i szczegółowego poznania oferty zapraszamy do naszych sklepów we Wrocławiu i w Warszawie.
 • Relingi dachowe
  Szeroka oferta bardzo dobrych jakościowo i posiadających nowoczesne wzornictwo relingów dachowych przeznaczonych do różnego rodzaju pojazdów. Konstrukcja relingów jest solidna i trwała co zapewni odpowiednie bezpieczeństwo przy montowaniu elementów na dachu samochodu. Relingi zamontowane na dachu posiadają aerodynamiczny kształt, dzięki temu nie odczuwa się wzrostu hałasu przebywając we wnętrzu auta podczas jazdy. Biorąc pod uwagę nie tylko podstawowe walory użytkowe, relingi dachowe Thule mogą stać się również atrakcyjnym wizualnie elementem nadwozia, uwydatniającym sportowy charakter samochodu.
 • UCHWYTY ROWEROWE
  Przedstawiamy bogatą ofertę uchwytów do przewozu rowerów na samochodach. Występuje wiele rodzajów uchwytów rowerowych, które mogą być montowane w rożnych miejscach pojazdu. W zależności od możliwości pojazdu i preferencji użytkownika uchwyty rowerowe mogą być umiejscowione na dachu, na haku holowniczym, zamocowany z tyłu auta lub w przypadku samochodów terenowych na kole zapasowym. Umożliwi to bezpieczny przewóz nawet do czerech rowerów.
 • UCHWYTY NA NARTY
  TRANSPORT NART
 • UCHWYTY NA SPRZĘT WODNY
  Ergonomiczne i wygodne rozwiązania do przewozu wszelkiego rodzaju sprzętu wodnego. Idealne rozwiązanie dla miłościków sportów wodnych.
 • KOSZE I PLATFORMY
  Kosze na dach oraz na platformę umieszczaną na haku holowniczym to idealne rozwiązanie do powiększenie przestrzeni transportowej twojego samochodu.
 • Akcesoria
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 172 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 172 elementów