Volkswagen

  • Darmowa wysyłka
cartravels warszawa

eRaty Santander Consumer Bank

VW Golf VI Kombi - osłona przeciwsłoneczna

CS-VW-GOLF-E-F

Nowy

Osłona przeciwsłoneczna szyb bocznych oraz szyby klapy bagażnika
Idealnie dopasowana do wybranego modelu samochodu

Odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa
Wysyłka kurierska: 15 zł

Więcej szczegółów

Kup teraz!

385,00 zł


Więcej informacji


Osłona przeciwsłoneczna idealnie dopasowana do: 
VW Golf 6 Kombi 2009-2014


Zestaw składa się z 6 elementów

Instrukcja montażu

Osłony przeciwsłoneczne Car Shades charakteryzują się wysokim stopniem dopasowania, najwyższą jakością oraz prostotą montażu. Dzięki osłonom Car Shades podniesiesz komfort podróżowania wszystkim pasażerom w twoim samochodzie!

KORZYŚCI:

1. Ochrona przed promieniowaniem UV:
Jest oczywistą korzyścią ze stosowania osłony. Komfort to jednak król, zwłaszcza w dalekiej podróży!

2. Ochrona przed oślepiającym światłem:
Ile razy w nocy oślepiały Cię światła samochodu jadącego za tobą? Ile razy zachodzące słońce raziło cię w oczy? Osłona przeciwsłoneczna zamontowana na tylnej szybie zapobiega nagłemu "oślepieniu" kierowcy, co zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy, umożliwiając pełne skoncentrowanie się na drodze.


3. Bezpieczeństwo:
Ukryj zawartość samochodu dzięki unikalnemu efektowi przyciemnienia szyb. Dzięi efektowi siatki, szyba wygląda jak wzmacniana, a co za tym idzie trudniejsza do zbicia.


4.Podwójny komfort dla pasażerów:
Każdy kto przewozi dzieci lub zwierzęta wie, jak ważne jest, aby zachować spokój podczas prowadzenia samochodu. Podróż stanie się dużo bardziej znośna, gdy pasażerowie pozostaną w cieniu mając jednocześnie dostęp do świeżego powietrza. Osłony Car Shades pozwalają na całkowite opuszczenie okna, przy ciągłym zachowaniu cienia i ochrony przed promieniowaniem UV. Wszystko dla spokojnej podróży!


5. Ochrona przeciw owadom:
Unikaj dramatycznych chwil walki z owadami podczas jazdy. Nawet podczas jazdy z otwarymi szybami osłony sprawią że osy, muchy, oraz szerszenie nie wybiorą się z wami na przejażdżkę bez zaproszenia!


6. Oszczędna ochrona przed ciepłem:
Specjalny materiał z którego wykonana jest osłona przecisłoneczna zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrza samochodu przy jednoczesnym zachowaniu widoczności. Efektem tych właściwości jest polepszenie komfortu cieplnego oraz odciążenie systemu klimatyzacji, co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa.

Przydatne Video:
Produkty powiązane