• wysyłka

    wysyłka
Relingi dachowe
Relingi dachowe czarne, srebrne

Relingi dachowe

Czy relingi i bagażnik to ten sam produkt? 
Nie.
Relingi samochodowe: wyprofilowane belki biegnące wzdłuż dachu. Część samochodów jest w nie fabrycznie wyposażona. Wyróżniamy dwa rodzaje relingów - zintegrowany (przylegający do dachu na całej długości) oraz otwarty (przylegający do dachu jedynie przy końcach belek).
Dachowy bagażnik samochodowy: belki biegnące w poprzek dachu, montowane na relingach, specjalnych otworach montażowych lub pod drzwi. 
Szukasz bagażnika dachowego? Kliknij TUTAJ
Box dachowy: kufer na bagaż/narty montowany na bagażniku samochodowym.
Szukasz boxa dachowego? Kliknij TUTAJ

W tym miejscu znajdą Państwo szeroką ofertę bardzo dobrych jakościowo i posiadających nowoczesne wzornictwo relingów dachowych przeznaczonych do różnego rodzaju pojazdów.
Konstrukcja relingów jest solidna i trwała co zapewni odpowiednie bezpieczeństwo przy montowaniu elementów na dachu samochodu. Relingi zamontowane na dachu posiadają aerodynamiczny kształt, dzięki temu nie odczuwa się wzrostu hałasu przebywając we wnętrzu auta podczas jazdy. Biorąc pod uwagę nie tylko podstawowe walory użytkowe, relingi dachowe mogą stać się również atrakcyjnym wizualnie elementem nadwozia, uwydatniającym sportowy charakter samochodu.
W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę montażu relingów.

Podkategorie

Aktywne filtry