SERVO SPORT 7mm

  • Darmowa wysyłka
cartravels warszawa

eRaty Santander Consumer Bank

PEWAG SERVO SPORT ROZMIAR 73

Nowy

Łańcuchy pewag servo sport to najnowsze innowacyjne rozwiązanie od firmy pewag. Rozwiązanie dedykowane do sportowych samochodów z minimalną ilością miejsca w nadkolu.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

729,00 zł


Więcej informacjiŁańcuchy śniegowe PEWAG SERVO SPORT 73


Czy instrukcja użytkowania Twojego pojazdu zabrania używania łańcuchów na ogumieniu w rozmiarze, które masz zamontowane? Łańcuchy w modelu pewag servo sport mogą być w Twojej sytuacji jedyną alternatywą?

Często zadajemy sobie pytanie czy aby wiedza na temat najnowszych, innowacyjnych modeli łańcuchów wśród osób, które opracowują instrukcje użytkowania pojazdów w koncernach samochodowych nie zatrzymała się na okresie, kiedy dostępne były jedynie łańcuchy 12mm? A może w wielu przypadkach, kiedy producenci samochodów informują, że nie wolno używać łańcuchów nie wiedzą o tym, że jest firma, która posiada w swojej ofercie 7mm łańcuchy - łańcuchy pewag servo sport zajmujące w nadkolach najmniejszą z możliwych ilość miejsca niezbędną na bezpieczne użytkowanie łańcuchów.

Skontaktuj się autoryzowanym dystrybutorem albo bezpośrednio z konsultantem w firmie pewag.

UWAGA: bezwzględnie należy przestrzegać zaleceń producenta pojazdu! Firma pewag w żadnym wypadku nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności z tytułu niestosowania się do zaleceń producenta pojazdu.

Zastosowanie:
• Rekomendowane do samochodów z najmniejszą ilością miejsca w nadkolach
• Czy instrukcja użytkowania Twojego pojazdu zabrania używania łańcuchow na ogumieniu w rozmiarze które masz zamontowane? Łańcuchy pewag servo sport mogą być w Twojej sytuacji jedyną alternatywą? Skontaktuj się z autoryzowanym dystrybutorem
UWAGA: należy przestrzegać zaleceń producenta pojazdu!

Informacja o produkcie:
• Innowacyjne połączenie 7mm i 9mm łańcuchów w siatce jezdnej
• Najnowocześniejsza technologia servo zastosowana w napinaczu nowej generacji
• System szybkiego rozpinania po użyciu - konstrukcja zapięcia kabla wewnętrznego pozwala na błyskawiczne jego rozpięciebez konieczności sięgania rękami za koło

Szczegóły techniczne:
• Zgodne z normą ÖNORM (norma austriacka), certyfikowane przez TÜV
• Skręcane ogniwa o wysokości 7mm na wewnętrznej bocznej ścianie i barku opony
• Kwadratowe ogniwa o wysokości 9mm w części centralnej siatki jezdnej
• Opatentowany zamek kabla wewnętrznego - automatyczny demontaż
 
Łańcuchy śniegowe pewag servo sport to idealne rozwiązanie do samochodów, których instrukcje użytkowania wymagają stosowania łańcuchów o maksymalnej wysokości ogniw 9mm lub nawet 7mm (przy zastosowaniu niektorych rozmiarów opon): Abarth 500, Abarth Punto, Citroen C3 Picasso, Citroen C4 (Grand) Picasso, Fiat Bravo, Lancia Delta, Peugeot 1007, Peugeot 207, Peugeot 308, Renault Koleos, Renault Laguna, Renault Latitude, Renault Scenic, Seat Exeo, Seat Ibiza, VW Golf, VW Jetta.

Kompatybilna z rozmiarami


ZOBACZ FILM INSTRUKTAŻOWY

Produkty powiązane