UCHWYTY ROWEROWE

 • Darmowa wysyłka
cartravels warszawa

eRaty Santander Consumer Bank

UCHWYTY ROWEROWE

Przedstawiamy bogatą ofertę uchwytów do przewozu rowerów na samochodach. Występuje wiele rodzajów uchwytów rowerowych, które mogą być montowane w rożnych miejscach pojazdu. W zależności od możliwości pojazdu i preferencji użytkownika uchwyty rowerowe mogą być umiejscowione na dachu, na haku holowniczym, zamocowany z tyłu auta lub w przypadku sam...
Przedstawiamy bogatą ofertę uchwytów do przewozu rowerów na samochodach. Występuje wiele rodzajów uchwytów rowerowych, które mogą być montowane w rożnych miejscach pojazdu. W zależności od możliwości pojazdu i preferencji użytkownika uchwyty rowerowe mogą być umiejscowione na dachu, na haku holowniczym, zamocowany z tyłu auta lub w przypadku samochodów terenowych na kole zapasowym. Umożliwi to bezpieczny przewóz nawet do czerech rowerów.
Więcej

UCHWYTY ROWEROWE  Jest 101 produktów.

Podkategorie

 • Na dach
 • Na hak holowniczy

  Stabilne i wygodne bagażniki rowerowe na hak holowniczy. Pozwalają łatwo i bezpiecznie przewieźć od 2 do 4 rowerów. Bagażnik rowerowy na hak o ład. 25kg umożliwia transport lżejszych rowerów elektrycznych.

  Zapraszamy też do obejżenia bagażników w naszych salonach w Warszawie i Wrocławiu.

  Bagażnik rowerowy na hak holowniczy

 • Na klapę bagażnika
  Bagażnik na klapę jest doskonałym rowiązaniem dla osób nie posiadających haka holowniczego oraz belek bazowych na dachu. Standardowo na klapie bagażnika można przewozić do 3 rowerów, a dla niektórych modeli samochodów jest możliwość transportu aż czterech rowerów.
 • Na koło zapasowe 4x4
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 101 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 101 elementów