BAGAŻNIKI DACHOWE

  • Darmowa wysyłka
cartravels warszawa

eRaty Santander Consumer Bank

BAGAŻNIKI DACHOWE
Bezpieczny transport bagażu na samochodzie wymaga odpowiedniego i dobrze dobranego bagażnika. Z pewnością umożliwią to oferowane przez nas rozwiązania do przewozu bagażu na dachu, haku holowniczym lub na tylnej klapie bagażnika. Dzięki tak bogatej ofercie, spakowanie potrzebnych rzeczy będzie możliwe praktycznie do każdego typu samochodu. Bagażn...
Bezpieczny transport bagażu na samochodzie wymaga odpowiedniego i dobrze dobranego bagażnika. Z pewnością umożliwią to oferowane przez nas rozwiązania do przewozu bagażu na dachu, haku holowniczym lub na tylnej klapie bagażnika. Dzięki tak bogatej ofercie, spakowanie potrzebnych rzeczy będzie możliwe praktycznie do każdego typu samochodu. Bagażniki dachowe Thule posiadają nowoczesne wzornictwo ale przede wszystkim należytą wytrzymałość potwierdzoną testami podczas transportu. W celu bezpośredniego i szczegółowego poznania oferty zapraszamy do naszych sklepów we Wrocławiu i w Warszawie.
Więcej

BAGAŻNIKI DACHOWE  Jest 93 produktów.

Podkategorie

  • Belki bazowe - czysty...
    Bagażniki dachowe czyli tzw. “belki dachowe” zaprojektowane zostały z myślą o łatwym i bezpiecznym transporcie bagażu na dachu samochodu. Bagażniki są bardzo proste w montażu, nawet na samochodach nie posiadających fabrycznych miejsc montażowych. Za pomocą specjalnych uchwytów możemy przewozić na dachu rowery, narty, kajaki, drabiny i wiele innych rzeczy, które nie mieszczą się do wnętrza pojazdu. Sprzedawane zestawy są kompletne i mogą być od razu zamontowane na samochodach, w niektórych zestawach opcjonalnie można dokupić zamki antykradzieżowe. Oferowane bagażniki można obejrzeć w naszych salonach sprzedaży we Wrocławiu lub w Warszawie.
  • Belki bazowe - ralingi
    Bagażniki do samochodów z zamontowanymi relingami na dachu
  • Belki bazowe - otwory...
    Bagażniki dedykowane do samochodów z otworami w dachu
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 93 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 93 elementów