Zestawy CTS Thule

  • Darmowa wysyłka
cartravels warszawa

eRaty Santander Consumer Bank

ZESTAW CTS "JOGGER" COUGAR 2, CHEETAH 2

TH-20 100 144

Nowy

Kółko sportowe Jogger do przyczepek dwuosobowych Thule Cougar 2 oraz Cheetah 2

Odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa
Wysyłka kurierska: 15 zł

Więcej szczegółów

Kup teraz!

425,83 zł

-3%

439,00 zł


Więcej informacjiZESTAW CTS "JOGGER" - WÓZEK DO BIEGANIA

Kompatybilny z przyczepkami Thule Chariot:
- Cougar 2
- Cheetah 2

CTS firmy Chariot jest jedynym w swoim rodzaju systemem, który pozwoli Państwu i dzieciom doświadczyć całkiem nowego wymiaru wspólnie realizowanych przyjemności, pasji i mobilności. Można wspólnie spacerować, biegać, jeździć na rolkach (link do FAQ), na rowerze, uprawiać nordic walking a w zimie nawet jeździć na nartach! Mogą Państwo wybrać interesujący Was rodzaj aktywności z odpowiedniego zestawu CTS. Wszystkie zestawy CTS montuje się na skrzydle bocznym VersawingTM w sposób szybki, łatwy i bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

W mgnieniu oka wózek Chariot można zmienić w funkcjonalny wózek do joggingu. Ramiona dyszla i duże koło przednie należy tylko schować w bagażniku - lub - w przypadku modeli sportowych Cougar, CX i CSL - jednym kliknięciem zamocować je na boku wózka mając je ciągle pod ręką. Uwaga: nasze modele sportowe otrzymały bardzo wysokie oceny w testach porównawczych wózków dziecięcych do biegania.W prosty i szybki sposób możesz przerobić swoją przyczepkę na wózek sportowy do biegania tzw "JOGGER".

Dzięki temu rozwiązaniu możesz zabierać swoją pociechę na wspólne bieganie, jazdę na rolkach lub po prostu wycieczkę po nierównym terenie.

 Zestaw zawiera:
- kóło sportowe
- zestaw mocowań